[gtranslate]

Ventilatsiooni puhastus Vendipuhastus OÜ’ST lähemalt.

Vendipuhastus OÜ südameasi on puhas õhk, parem tervis ja meeldiv keskkond töö- ning eluruumides. Kõrge töökvaliteet ja kliendirahuolu on meie jaoks prioriteedid.

Ventilatsioonide puhastus ja ventilatsioonisüsteemide hooldus on teema, mis võib paljudele tunduda esmapilgul ebaoluline, ent tegelikult nõuab see regulaarset tähelepanu ja professionaalset kätt. Hoonete korralik õhutus on äärmiselt oluline, kuna ummistunud ventilatsioonisüsteemid rikuvad kiirelt ruumide sisekliima ning tekitavad seal viibivatele inimestele vaevusi ja tervisehädasid.

Puhastamata ventilatsioonid sisaldavad märkimisväärses koguses tolmu, mikroorganisme, seenhallitust ja muid hingamisteedele kahjulikke aineid. See kõik viib varem või hiljem tõsiste terviseprobleemideni. “Halb õhk” hoones võib tekitada hingamisraskuseid, silmade punetust, nahalöövet, ninakinnisust ja nohu. Halvimal juhul võivad välja areneda kroonilised haigused. Astmaatikute ja allergikute jaoks võivad probleemid veelgi süveneda. Puuduliku õhutusega ruum on hea paik ka viiruste levikule, mis võib tänapäeval halvata kogu ettevõtte töö ning seada otseselt ohtu töötajate elud. Regulaarselt hooldatud ventilatsioonisüsteemidega hoones on selliseid riskid kordades madalamad!

Puhastamata ventilatsioonid tõstavad märgatavalt hoone energiakulu ning võivad kõige halvemal juhul mängida rolli tulekahju tekkimisel. Päästeamet nõuab, et ventilatsioonisüsteemide hooldus viidaks läbi vähemalt korra aastas ning seda kontrollitakse regulaarselt.

Miks on ventilatsioonide puhastus vajalik?

 

Korralik ventilatsioon on hoones sama oluline kui selle vundament, kandvad talad või vettpidav katus. Õigesti paigaldatud ja korralikult hooldatud ventilatsioonisüsteemist sõltub kogu hoone sisekliima, seal viibivate inimeste heaolu ja tervis. Õigel ajal teostatud ning regulaarne ventilatsioonide puhastus tagab, et siseruumides ei oleks liigniiskust, baktereid, õietolmu, ei leviks kahjulikud aerosoolid ja muud õhus sisalduvad tervist kahjustavad elemendid.

Lisaks on ventilatsioonide korrashoid osa Euroopa Liidu kehtestatud tuleohutusstandardist, mida kontrollib tervisekaitse- ja päästeamet. Hooldamata ventilatsioonisüsteemist võib alguse saada tulekahju ning päästeametil on õigus trahvida ettevõtteid, kes sellele probleemile tähelepanu ei pööra.

Puhas õhk – parem tervis – ohutum keskkond.

 

Kes vajavad meie teenust?

 

Väga lihtsustatult öeldes on meie teenus vajalik kõigile, kes hoolivad, et nende kasutatavates ruumides oleks meeldiv ja ohutu viibida!

Puhas õhk on inimese igapäevase meeleolu juures üks olulisemaid tegureid. Sellest sõltub meie töövõimekus ja vaimne sooritus. Halvas keskkonnas langeb meie füüsiline ja vaimne valmisolek märgatavalt. Väheneb efektiivse töö tegemise aeg, mistõttu tekivad ettevõttele omakorda otsesed majanduslikud mõjud. Töökorras ja puhastatud süsteemidega ventilatsioon aitab tagada siseruumides optimaalse ja puhta õhuringluse, seal on meeldiv viibida, ning töökollektiivil on võimalik täielikult ülesannete täitmisele keskenduda.

Teeme koostööd paljude asutustega ja pakume ventilatsioonide hooldus- ja ehituslahendusi nii era- kui juriidilistele isikutele. Oleme alati valmis vastu võtma ka objekte, millega varasemad kogemused puuduvad.

 

Vendipuhastus OÜ teeb töid järgmistes asutustes:

  • korterelamud
  • eramud
  • büroohooned
  • tööstushooned
  • majutus- ja toitlustushooned
  • teenindus- ja kaubanduspinnad
  • spordi- ja kultuuriasutused.

 

Milline meie töö objektil välja näeb?

 

Levinud müüt on, et ventilatsioonipuhastus on tolmune ja räpane töö, mis häirib inimeste hoones viibimist ja peatab kõik tegevused. See pole üldse nii!

 

Töömeeskond vajab lihtsalt ligipääsu ruumidesse, kus asuvad torustikud. Lisaks vajame elektri olemasolu ning töö võib alata! Meie kasutatavad masinad ei tee märkimisväärset lärmi ning asjatundlik meeskond on oma töös kiire ja korralik. Lööme ventilatsioonid läikima ning ruumid jäävad meist sama puhtaks kui enne brigaadi tulekut!

Me ei lase töö käigus tekkival tolmul ruumidesse laiali hajuda, vaid see imetakse spetsiaalsete seadmete abil filtrisse. Kontrollime üle kõik torustikud ja ventilatsiooniseadmed ning hoolitseme, et kõik komponendid oleksid seadistatud samamoodi nagu enne puhastustööde algust.

Töödest koostame ametliku dokumendi ning võimaldame kliendile „enne ja pärast“ pildimaterjali, mille abil töö kvaliteedis veenduda.

 

Miks valida Vendipuhastus OÜ?

 

Vendipuhastus OÜ tööde hulka kuuluvad objektid üle Eesti ning oleme oma töös kokku puutunud paljude erinevate ventilatsioonisüsteemide ja hoonetüüpidega. Oleme kiirelt arenev meeskond, kelle eesmärgiks on lahendada kliendi probleem olenemata piirkonnast. Võime julgelt kinnitada, et meie kogemused süsteemide puhastamisel ja ehitusel on põhjalikud ning suudame abiks olla ka kõige keerulisemates situatsioonides. Kasutame kaasaegseid seadmeid, meil on väljaõpetatud ja kogenud asjatundjad, kes teevad oma tööd alati professionaalselt!

Meie meeskonnalt saate selge ja põhjaliku hinnangu oma süsteemide hetkeseisu kohta ning igakülgset abi selle korrastamisel. Lisaks puhastusele on meil kogemused ka ventilatsioonisüsteemide ehitusel ja projekteerimisel, viime läbi konsultatsioone, teostame kaamerauuringuid ja pakume teemantpuurimise teenust.

Hooldamata ventilatsioon on terviserisk, millel võivad olla ootamatud, kallid ja tõsised tagajärjed.

Usaldage nende probleemide ennetamine meie kvalifitseeritud ja tööka kollektiivi kätesse!

 

Meie eelis on asjatundlik meeskond, kaasaegne tehnika ja pikaajalised kogemused. Töötame üle Eesti ning puutume iga päev kokku erinevate hoonetüüpide ja projektidega. Seetõttu suudame anda eksperthinnangu ka kõige keerulisemale ja detailsemale küsimusele. Leiame parima lahenduse igale probleemile!