[gtranslate]

Teenused

Ventilatsiooni puhastus

Vendipuhastus OÜ tegutseb ventilatsiooni puhastamise, hoolduse ja ehituse alal. Ettevõtte asutajatel pikaajaline ventilatsiooniehitamise kogemus. Meie eesmärk on pakkudaklientidele võimalikult head teenust ventilatsioonisüsteemide uurimiseks, puhastamiseks ja järelkontrolliks.

Ventilatsiooni paigaldamine

Vendipuhastus OÜ meeskonnal on pikaajaline ventilatsiooni süsteemide paigalduse kogemus. Oleme ehitanud korterelamuid, koolimajasid, büroohooneid, tootmishooneid, teatrimajasid ja restorane. Oma töös arvestame tellija erisoovidega.

Ventilatsiooni hooldus

Pakume ventilatsioonide hooldust, mille käigus teeme Välisõhuresti kontroll ja puhastust, Värskeõhu kambrite kontroll ja puhastus, Seadme klappide kontroll ja puhastus, Tuletõkkeklappide kontroll, Filtrite kontroll ja vahetus.

Kaamerauuringud

Vendipuhastus OÜ pakub Teile parimat kaamerauuringu teenust, mida on soovitatav teha pärast ventilatsiooni lõõride puhastust. Ventilatsiooni lõõridest saadud videode põhjal koostatakse Teile täpne aruanne.

Teemantpuurimine

Teemantpuurimise teenust pakume vastavalt hinnakirjale. Oma seadmete pargis olevate seadmetega saame avasid puurida kuni 425mm. 

Konsultatsioon

Konsultatsioone pakume lähtudes enda kogemustele ja teadmistele. Konsultatsioone teeme ventilatsiooni projekteerimise, ehitamise, hoolduse, puhastuse ja teemantpuurimise alal.